Конте възхитен от боя над Лацио

След победата на Ювентус с 4:1 над Лацио снощи треньорът на отбора Антонио Конте сподели, че "бианконерите" са изиграли впечатляващ мач и е доволен от показаното на терена през по-голямата част от двубоя.

"Да спечелим отново и пак да вкараме 4 гола на Лацио е знак, че формата ни расте - както като колектив, така и като индивидуалности", радваше се Конте след мача.

"Все още се отърсваме от тежките натоварвания в подготовката, но вече имам три победи в официалните си мачове. Срещнахме един много тежък опонент, който винаги ни е затруднявал. Това е победа, която ни дава самочувствие.

Започнахме много силно и изиграхме впечатляващи 25 минути - що се отнася до динамичност и организация. Когато поведохме с 2:0 допуснахме лесен гол, който малко ни забави.

Лацио имаше няколко удари отдалеч и определено трябва да оправим защитата при подобни положения. Когато топката е в нас, обикновено ни атакуват на контраатаки, но днес се справихме отлично с тази тактика.

Все още трябва да подобряваме някои аспекти на играта - халфовете не винаги пресираха и понякога играехме много дълбоко", сподели още Антонио Конте.