
снимка:
teamtalk.com
Полузащитникът на Уест Хям Джак Колисън се врече във вярност на тима от Ъптън Парк, след като подписа нов договор с "чуковете" с продължителност пет години.
20-годишният халф е играл в пет мача за Уест Хям през този сезон и заслужи похвалите на своя мениджър Джанфранко Дзола за доброто си представяне при гостуването на "чуковете" на Челси преди седмица.
"Щастлив съм, че клубът се нуждае от мен в дългосрочен план. Новият мениджър ми вдъхна увереност и вече знам как да покажа на какво съм способен", сподели Колисън пред клубния уеб сайт.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ