
Собственикът на Локомотив Пловдив Константин Динев остана доволен след домакинската победа на своя отбор с 1:0 над лидера в първенство Лудогорец. Той похвали футболистите и каза, че се надява Локомотив да започне за играе така и при гостуванията си.
"Получи се е един много добър и равностоен, двуостър мач с много добри отигравания и единоборства. Имаше много хъс и желание от двата отбора. Радвам се, че щастието беше на наша страна и победихме. Доволен съм, че не даваме точки на Лаута. Надявам се да започнем да не даваме и при гостуванията си", коментира Динев след мача.
"Собственикът на Лудогорец се надяваше, да ни надиграят през второто полувреме, но се видя, че нашият отбор също е много добре подготвен. Физически издържахме на високото темпо, което поддържа техния отбор", добави босът на пловдивските "железничари".
На въпрос дали отборът ще отпразнува успеха над Лудогорец, Динев отговори така: "Бием, празнуваме, бием, празнуваме и така..."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ