
Новият собственик на „Локомотив" (Пд) Константин Динев от днес вече няма нищо общо с „Вихрен" (Сандански). Тази сутрин на среща с кмета на Сандански Андон Тотев и председателя на Общински съвет Атанас Стоянов - Динев е заявил, че се оттегля напълно и спира да финансира отбора.
Тотев каза, че съдбата на футболния клуб ще бъде предложена за преразглеждане на предстоящата сесия на 21 януари от Общински съвет - Сандански.
Въпреки че ще бъде трудно, градоначалникът на курортния град даде да се разбере, че отборът няма да бъде оставен на произвола и ще продължи да го има.
Очаква се днес „Вихрен" да бъде изведен за първа тренировка от 14.00 часа от Атанас Ласков, който бе помощник при Йордан Самоковлисйки, и от треньора на вратарите Радостин Станев. В спортния щаб остава да помага и административният директор Максим Иванов.
Администраторът на санданчани също не знае какво ще стане с футболистите на отбора. Засега е сигурно само, че Цветелин Радев, Рангел Абушев и капитанът Валери Георгиев ще играят в „Локомотив" (Пд). Той не знае дали халфовете Жельо Желев и Момчил Милчов ще играят в „Калиакра" (Каварна) при Филип Филипов, по чието настояване бяха взети в Сандански.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ