
Босът на Локомотив (Пловдив) Константин Динев, остана много разочарован от нулевото равенство на неговия тим със състава на Локо (София), което до голяма степен сложи край на евроамбициите на "смърфовете"
„Губим две точки, губим и желанието и шансовете за Европа. Предпочитам да не търся оправдания със съдиите, а в себе си. За мен нашият отбор е достатъчно силен, за да бие с лекота Локомотив (София)", заяви Динев пред камерите на Канал 3.
"Напрежение между Милованович и Матушев не би трябвало да има, защото и двамата са тук, за да помагат на отбора. Какво като треньорът не е станал от скамейката цял мач, имаше двубои, в които ставаше, но пак не направихме нищо. Сега не искам да вземам решения за каквото и да било, защото може да са продиктувани от емоциите, но при мен нещата се променят бързо. Днес имахме желание, но нямахме положения, разочарован съм", добави бизнесменът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ