
Собственикът на Локомотив Пд Константин Динев логично остана много доволен след успешния завършек на първенството за неговия тим.
„Доволен съм за това, че останахме в „А" група. Това ни беше целта. Постигнахме я, какво повече да искаме? При всички положения назначаването на Наджи Шенсой имаше положителен облик за отбора", каза Динев пред официалния сайт на "смърфовете".
„Предстои тепърва да се решава кой ще остава и кой не в отбора. Ние досега не знаехме дали нямаше да играем в „Б" група. Сега ще се решава с г-н Бонев. Засега няма оферти за никой, но и нищо не сме предвидили.
И аз, и г-н Бонев сме такива хора, че е нормално да имаме цели, не на всяка цена, но ще се опитаме да постигнем нещо през следващия сезон. Това означава дори класиране за Европа.
Мартин Камбуров е вариант за Локо Пд, който и публиката го обича, и ще бъде полезен за нас. Ще се опитаме да направим това, което ни е по силите, за да спазим изискванията за лицензирането. Всичко ще става постепенно", завърши Коко Динев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ