Кокала: Категорична победа

Наставникът на Хасково Емил Велев изрази задоволството си от сензационната победа на последния в класирането тим срещу 3-ия в А група Берое с 1:0 по-рано днес в среща от 17-ия кръг на първенството.

"Постигнахме абсолютно категорична  победа и то срещу един от водещите отбори на групата. Всеки мач  играем все по-добре. Записахме победа с прекрасен гол на Владко  Узунов реализиран в 11 минута.

Но важното е, че с добра защита и с пълно себераздаване да  запазим минималната преднина. Стана ясно, че срещу силни отбори  играем по-добре. Някой ни отписват вече от А група, но до края  има още много време", каза Емил Велев, цитиран от БТА.

"Труден мач, в който не можем да  говорим за футбол. Много борба и по-борбените спечелиха.  Проспахме първото полувреме, опитахме във втората част да наваксаме пропуснатото, но не успяхме. Оценките на състезателите по отделно никога не правя пред медиите.

Това правя в съблекалнята при разбор на проведената среща. Предстои ни труден мач срешу Лудогорец - но се надявам,че от него ше излезем с по-добър резултат, от колкото днешния", каза старши-треньорът на Берое Петър Хубчев.