
Звездата на шампионите в НБА ЛА Лейкърс - Кобе Брайънт сподели увереност, че "езерняците" ще успеят да се сдобият отново със свободния агент Ламар Одъм, към когото сериозни аспирации проявява и бившият му тим Маями Хийт. Кобе не пропусна да се зарадва и на привличането на Рон Артест, определяйки го за страхотна придобивка.
"Оптимист съм, че Ламар отново ще подпише с нас", заяви Брайънт. "Той ни прави много, много по-силен отбор."
"Рон Артест ще бъде чудесно попълнение за нашия състав. Смятам, че той ще ни помогне да повишим шансовете си за защита на титлата ни. Но важното е как ще играем като отбор. Без значение колко талант притежаваш, важното е дали ще успееш да наредиш заедно всички парченца от пъзела."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ