
Нападателят на Байер Мюнхен Мирослав Клозе се закани на тима на Интер. През следващата седмица двата гранда ще се срещнат в 1/8 финален двубой реванш от Шампионската лига.
Първият мач между двата тима, игран в Италия завърши с победа за "баварците" с 1:0 и настроението в лагера на немският колос е приповдигнато преди срещата с "нерадзурите" на немска земя.
Оптимизмът в Байерн се засилва и от разгромната победа на тима с 6:0 над Хамбургер в среща от Бундеслигата, играна вчера.
"Срещу Интер ще играем, както го направихме срещу Хамбургер," зарече се Клозе.
"Ние имаме преднина от първата среща, но ще се опитаме да отбележим голове и на реванша, за да увеличим разликата между нас и Интер," допълни централният нападател на "баварците".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ