Клозе се закани на Интер

галерия:

Нападателят на Байер Мюнхен Мирослав Клозе се закани на тима на Интер. През следващата седмица двата гранда ще се срещнат в 1/8 финален двубой реванш от Шампионската лига.

 

Първият мач между двата тима, игран в Италия завърши с победа за "баварците" с 1:0 и настроението в лагера на немският колос е приповдигнато преди срещата с "нерадзурите" на немска земя.

 

Оптимизмът в Байерн се засилва и от разгромната победа на тима с 6:0 над Хамбургер в среща от Бундеслигата, играна вчера.

 

"Срещу Интер ще играем, както го направихме срещу Хамбургер," зарече се Клозе.

 

"Ние имаме преднина от първата среща, но ще се опитаме да отбележим голове и на реванша, за да увеличим разликата между нас и Интер," допълни централният нападател на "баварците".