Клоп се ядоса за дузпата и обяви лоша новина

снимка: twitter.com

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп остана със смесени чувства след полуфинала в Шампионската лига, макар неговият тим да разби Рома с 5:2 на "Анфийлд". Немецът не е доволен, че отборът му допусна два бързи гола в края, които запазиха шансовете на "джалоросите" в реванша.

"В продължение на 80 минути всичко беше отлично. Щях да съм по-щастлив, ако бяхме победили с 5:0 или 5:1, но така или иначе момчетата свършиха невероятна работа. Според мен нямаше дузпа за Рома. Преди мача не можех да си представя подобен резултат. В Рим също ще играем за победа.

Можехме да вкараме и повече голове. Рома не се справи с това да противодейства на извеждащите пасове зад гърба на защитниците. Сега сме ядосани, че допуснахме два гола в края, но утре всичко ще изглежда много по-положително", заяви бившият треньор на Борусия (Дортмунд).

Клоп коментира и контузията на Алекс Окслейд-Чембърлейн. Английският национал усука коляното си в 18-ата минута и напусна терена, изнесен на носилка.

"Травмата на Алекс Окслейд-Чембърлейн изглежда доста тежка. Това несъмнено е сериозен удар за нас, защото нямаме дълга резервна скамейка и трябва да бъдем гъвкави в следващите мачове", разкри немският специалист.