
Клод Лемьо показа същата решителност, която показваше преди близо 24 години, когато за първи път се появи на леда в НХЛ. Хокеистът се пързаля за Сан Хосе Шаркс, които се наложиха над Ванкувър Канъкс с 2:1 след продължение.
43-годишният Лемьо се завърна след пет години и половина отсъствие, след като прекрати кариерата си през 2003-та. „Трудно мога да опиша какво се въртеше из главата ми цяла вечер, но единственото което мога да кажа със сигурност е, че исках победата", коментира хокеистът. „Отборът не е свикнал да губи, затова не исках да ги разочаровам. Нямам търпение да минат шест дни, за да излезем пак на леда в следващия мач от Лигата", добави Лемьо.
Той изкара 12 смени на четвърта линия за Сан Хосе.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ