Кливланд ще иска да забрави нощта срещу Торонто (ВИДЕО)

снимка: twitter.com

Торонто Раптърс нанесе най-голямото поражение на Кливланд Кавалиърс този сезон. Играчите на Дуейн Кейси надвиха у дома вицешампионите със 133:99, а на всичко отгоре бяха и без Кайл Лаури и Серж Ибака. Отборът от Канада дръпна с 14 точки още след първата част, а по-късно покачи аванса си на 35. Домакините не загубиха нито една четвърт и се утвърдиха на второто място на Изток пред своя съперник.

Оръжията на победителите в началото седяха на пейката. Фред ван Влийт и Паскал Сиакам се появиха в игра и разнищиха "кавалерите", като гардът вкара 22 точки, а крилото се отчете с 16. 16 вкара и Си Джей Майлс. За гостите най-резултатен бе ЛеБрон Джеймс с 26 точки, а Джеф Грийн вкара 15 от пейката, но това не промени събитията в "Еър Канада Център".

Торонто запази втората си позиция в Източната конференция с актив от 29 победи и 11 загуби. Кливланд пък е трети с 26 успеха и 15 поражения.