
Треньорът на Байерн (Мюнхен) Юрген Клинсман заяви, че е разочарован от представянето на играчите си при загубата за Купата на Германия от Байер (Леверкузен). Баварците отстъпиха с 2:4 като гост и отпаднаха от 1/4-финалите на турнира. След мача се заговори още по-сериозно за евентуално уволнение на Клинсман.
„Искахме да продължим на полуфинал, но не се получи. Играхме слабо, като само на моменти имаше добри отигравания. Това не стига в подобни мачове срещу подобни съперници. Много сме разочаровани.
Ще се съсредоточим върху вътрешното първенство и Шампионската лига. И двата турнира са важни за нас и ще се опитаме да спечелим поне един от тях", заяви Клинсман.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ