
Треньорът на Байерн Мюнхен Юрген Клинсман беше в страхотно настороение след трудната победа на своя отбор в мача срещу противниците за титлата от Шалке. По този начин „баварците" вече са само на точка от лидерите Байер Леверкузен и Хофенхайм.
„Много сме щастливи, че си тръгваме от Гелзенкирхен с трите точки. Шалке наистина ни пресираха много през първата част и трябваше да направя някои промени на полувремето, за да променя нещата. След това бяхме много по-компактни и самоуверени. Искаме пак да играем, за да можем да си извоюваме първото място колкото се може по-скоро. Ако продължаваме да печелим, само въпрос на време е това да се случи." завърши наставникът на „баварците".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ