Клебер Сантана: Щастлив съм, че преподписах

Футболистът на Атлетико Мадрид Клебер Сантана, който вчера преподписа с „дюшекчиите" за още две години, заяви, че е изключително доволен от това, че остава в състава на червено-белите. Настоящият сезон е трети за бразилския футболист, който премина на" Висенте Калдерон" от Сантос през 2007.

 

„Аз и моето семейство се чувстваме много щастливи от това, че преподписах договора си с Атлетико. Сега ми остава само да работя и да помогна на клуба да излезе от тежката ситуация", заяви дефанзивният полузащитник.

 

Той не подмина и въпрос свързан с новия треньор на „дюшекчиите" Кике Санчес Флорес, както и контузията на Кун Агуеро. „Кике е много добър специалист и ние следваме неговите съвети. Отборът върви във възходяща линия и това ще си проличи в бъдеще".

 

„Кун е прекрасен футболист, който ни помага много когато се включва в игра. Да не започва титуляр е решение на треньора, аз мога само да кажа, че на терена е много полезен за нас", заяви Сантана.