
снимка:
БГНЕС
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес заяви, че е оптимист относно участието на Роби Кийн, Стивън Джерард и Шаби Алонсо в неделното дерби срещу Челси. И тримаха получиха леки травми по време на гостуването на Атлетико в Мадрид за Шампионската лига. И тримата бяха заменени през втората част.
„Тримата имаха проблеми. Те бяха уморени, затова ни трябваха свежи хора на терена. Чрез смените се опитахме да ги предпазим. Едва ли контузиите им са сериозни. Роби има мускулен проблем, Джерард просто беше уморен и сега е добре, а Алонсо беше ритнат в коляното." заяви Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ