
Кирил Акалски също ще играе в Локо (Пд) през пролетта. Също като Даксон вратарят смачка готов контракт със супер изгодни условия. Акалски бе пред договор с ЦСКА, но се отказа. "Оставам в Локомотив", каза стражът пред news4000.bg.
За формата му ще се грижи Васко Камбуров. При положение, че Акалски си остава футболист на Локото, вероятността на "Лаута" да се появи Стоян Колев вече става минимална.
Междувременно станаха ясни и контролите на Локо на лагера в Анталия. На 8 февруари пловдивчани срещат участника в ШЛ Дебрецен.
Два дни по-рано е проверката с Кошице. Следват срещи с Университатя (Крайова) на 10 февруари, с дубъла на Ред Бул (Залцбург) на 13 февруари и със Стяуа или Динамо (Букурещ) на 16 февруари. Подготовката на Локо в Турция е от 4 до 17 февруари. Селекцията на Наджи Шенсой отсяда в хотел "Атлантис".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ