
Треньорът на Нюкясъл Джо Киниър бе доволен след победата над Уест Бромич с 2:1 на "Сейнт Джеймсис Парк. Това бе първа победа за Нюкясъл под ръководството на Киниър след като той пое тима при напускането на Кевин Кийгън.
"Добра вечер за всички нас със сигурност. Винаги е добре да спечелиш първа победа. Започнахме много добре и водехме с 2:0 на полувремето, след това имахме проблеми защото приехме играта в нашата половина. В крайна сметка ние сме победителите от тази среща."
Това е втора победа за Нюкясъл в Премиършип след като последната беше срещу Болтън преди 2 месеца.
"Никой не иска да бъде в зоната на изпадащите, не е хубаво да сме измежду последните три отбора. Поне до утре ние излязохме от тази зона."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ