
Настоящият ръководител на Нюкясъл Джо Киниър разкри, че му е било предложено да остане начело на "свраките" и след края на настоящия футболен сезон на Острова.
"Предложиха ми много добър договор. Наясно съм какво искам от бъдещето, в момента само си доизбистрям ума", сподели Киниър.
"С шефовете в клуба имахме дълъг разговор за бъдещето на отбора и евентуални летни инвестиции, но засега приоритет остава да се установим в Премиършип, а не да се борим за оцеляване."
"Освен всичко трябва да говоря със семейството си. Трябва да знам дали са съгласни да се установим тук за постоянно", заключи специалистът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ