
Мениджърът на Нюкясъл Джо Киниър няма да наказва Анди Керъл и Чарлс Н'Зогбиа след тяхното сбиване на тренировка на отбора вчера.
20-годишният нападател Керъл и френският защитник Н'Зогбиа се сдърпаха след опасно влизане на бранителя. Саморазправата продължила известно време и се наложило двамата да бъдат разтървавани на няколко пъти.
Киниър обаче, който си изгради име тренирайки отбора на Уимбълдън, които са известни като „Дивата банда", заяви че няма да предприема мерки срещу играчите. „Това беше нещо дребно, което някои хора преувеличиха", каза той. „Не мога да кажа на играчите да не показват емоции когато играят. Тренировката беше на бързи обороти и бе много полезна за отбора. Влизането наистина бе закъсняло и Керъл реагира съвсем нормално. Играчите обаче дадоха всичко от себе си в занятието и съм доволен", добави мениджърът на „свраките".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ