
Мениджърът на Нюкясъл Джо Киниър заяви пред медиите на Острова, че Шей Гивън е най-добрият вратар в английската Висша лига и футболистът няма да напусне Сент Джеймсис Парк. Гивън е в редиците на свраките от 11 години, но името му постоянно е свързвано с някои от най-големите европейски клубове.
"Шей няма да си ходи. Той обича клуба, част е от града, от атмосферата и това устройва както него така и нас, защото той е вратар от световна класа", обясни пред журналисти Киниър. "Той игра добре срещу Ливърпул, въпреки головете, които допусна. Питайте феновете, не може да си слаб играч и едновременно с това публиката да те обожава."
"Той е най-добрият вратар във Висшата лига и няма равен", заключи хвалебствено наставникът на Нюкясъл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ