
Само 16 стотни не достигнаха на българския национален състезател Килан Албрехт да кара във втория манш на слалома за Световната купа във Венген, съобщи БФСки.
Килиан се спусна много добре и единствено много задната стартова позиция /стартов номер 56/ го възпря да влезе в първите 30 състезатели, които ще карат във втория манш.
Албрехт се класира 35-ти в първия манш, на 2.16 секунди след водача във временото класиране Мани Прангер от Австрия.
Вторият български състезател Георги Георгиев-Гого беше с предпоследен стартов номер 71, но не успя да завърши състезанието.
Уникална изненада се получи, когато последният състезател в слалома, непосредствено след Гого, хърватина Натко Зрънчич-Дим /роден 1986г./ с номер 72 се спусна фантастично и застана на 20-то място наравно с Ларс Мире и Митя Валенчич.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ