
Джорджо Киелини заяви, че всичко е договорено между него и Ювентус относно продължаването на контракта му.
26-годишният халф бе замразил преговорите с Юве, защото към него проявяваха интерес от Манчестър Сити.
„Постигнахме съгласие за всичко. Останаха само формалностите," заяви Киелини.
Играчът не пропусна да коментира и разочароващото равенство на Юве с Болоня през уикенда.
„Нямахне шанс. Владеехме играта през по-голямата част. Непрекъснато бяхме в тяхната половина на терена и не им позволихме да направят нищо чрез котраатаки," коментира той.
„Просто ни липсваше гол. Сега насочваме вниманието си към събота, играем с Милан," сподели още Киелини.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ