Киелини поднови договора си с Ювентус

галерия:

снимка: news.yahoo.com

Джорджо Киелини заяви, че всичко е договорено между него и Ювентус относно продължаването на контракта му.

 

26-годишният халф бе замразил преговорите с Юве, защото към него проявяваха интерес от Манчестър Сити.

 

„Постигнахме съгласие за всичко. Останаха само формалностите," заяви Киелини.

 

Играчът не пропусна да коментира и разочароващото равенство на Юве с Болоня през уикенда.

 

„Нямахне шанс. Владеехме играта през по-голямата част. Непрекъснато бяхме в тяхната половина на терена и не им позволихме да направят нищо чрез котраатаки," коментира той.

 

„Просто ни липсваше гол. Сега насочваме вниманието си към събота, играем с Милан," сподели още Киелини.