Кевин Курани отива в Динамо (Москва)

галерия:

Според немското издание Bild нападателят на Шалке Кевин Курани е взел решение относно своето бъдеще и ще подпише договор с руския Динамо (Москва) в следващите седмици.

 

Курани има договор до лятото с тима от Шалке, който иска да задържи натурализирания германец, но не може да се справи с финансовите му изисквания.

 

Курани в момента прави много добър сезон като има 18 гола в Бундеслигата. Също така към него интерес имаше от страна на Ювентус, Дженоа и Фенербахче.

 

29-годишният нападател се е разбрал за личните условия с тима на Донамо Москва и трансфера ще бъде завършен след последния кръг от Бундеслигата.