Кевин Крюгър напусна Лукойл Академик

снимка: БГНЕС

Гардът на българския шампион по баскетбол Лукойл Академик Кевин Крюгър ще напусне отбора. Американецът е заминал за родината си и няма никакво намерение да се връща в България. Основните причини за напускането на баскетболиста са постоянните проблеми около контракта му, както и трудното му приспособяване в нашата родина.


Американският гард записа едва 5 срещи с фланелката на „студентите", в които въпреки трите загуби, които допусна Лукойл, остави добро впечатление. За заместник на Крюгър е сочен новопривлечения Тони Ейкинс, чието пристигане се очаква утре.