
Мениджърът на Ливърпул Кени Далглиш похвали своите футболисти след трудната победа срещу Спарта (Прага). Вчера „Мърсисайдци" се измъчиха за 1:0 срещу чешкия тим и успяха да се класират за 1/8 финалите в Лига Европа с общ резултат 1:0
„Мисля, че Спарта успя да ни затрудни достатъчно тази вечер. През първата част те имаха някои опасности, а пред втората за малко да стигнат и до гол след удара с глава. Те са добър отбор и за нас бе трудно и в двата мача," заяви Далглиш.
„Мисля, че момчетата заслужават по-голям кредит на доверие заради тяхната работа, решителност и усилия за да постигнат по-добри резултати."
Тази победа е първа за Далглил като треньор на Ливърпул в европейските клубни турнири.
„Никога не съм го правил преди и много се наслаждавам. Ливърпул е фантастичен клуб и аз съм късметлия да съм тук отново. Трябва да благодарим на момчетата и на Рой за свършената работа в този турнир преди да застана начело на Ливърпул," добави Кени Далглиш.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ