Кедира: В Реал винаги трябва да си подготвен за критика

галерия:

Футболистът на Реал Мадрид Сами Кедира заяви, че когато един футболист подпише договор с Кралския клуб, трябва да бъде подготвен за критика по негов адрес.

 

Миналата неделя Реал Мадрид загуби от Осасуна като гост с 1:0 и медиите в Испания подложиха на унищожителна критика играчите на "белия балет" като разбира се, не подминаха бившия футболист на Щутгарт.

 

"Когато станеш част от Реал Мадрид трябва да си подготвен за критика. Най-важното за мен е, че Моуриньо ми има доверие и нищо друго не ме интересува," заяви Кедира пред Bild.