
Легендата на немския футбол Франц Бекенбауер сподели интересно мнение, в което ясно показа, че не е впечатлен от Англия на Фабио Капело.
"Албионците" завършиха наравно 1:1 със САЩ в своя първи мач от Мондиал 2010 в Южна Африка, като според почетния президент на Байерн, Англия е демонстрирала ужасна игра срещу "янките".
"Това, което видях от Англия срещу отбора на САЩ, имаше много малко общо с футбола", заяви Бекенбауер.
"На мен ми изглежда, че англичаните вървят назад към старите дни, когато просто ритаха и гонеха топката. Не съм сигурен, че Капело е способен да промени това.
"Англия страда от това, че във Висшата лига има все по-малко британски футболисти, а повечето клубове там предпочитат да залагат на чужденци от целия свят", добави Кайзер Франц.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ