
Големият грешник за Хетафе при снощната драматична загуба с 2:3 от Реал (Мадрид) на „Сантяго Бернабеу" - Хавиер Каскеро, заяви че не чувства съжаления за начина, по който изпълни наказателен удар в самия край на срещата при резултат 2:2. Тогава Каскеро се опита да изпълни дузпа в стил „Паненка", но изстрелът му не се получи по най-добрия начин и бе лесно уловен от Икер Касияс.
„Ядосан съм заради начина, по който се получи опита ми да изпълня дузпата, но въпреки това все още вярвам, че това бе най-добрия възможен начин да отбележа", сподели Каскеро. „Зная какво се опитах да направя, но се надявах, че изстрелът ми щеше да бъде по-висок и в центъра на вратата. Понякога просто се налага да взимаш решения на секундата, като за мен това бе правилното решение. Чувствам се достатъчно силен психически, за да преодолея пропуска, защото имам и подкрепата на съотборниците си."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ