Касияс сподели: Роналдо е добро момче и нямам конфликт с него

галерия:

Вратарят на Реал Мадрид Икер Касияс заяви, че атмосферата в съблекаляната на "белия балет" е съвсем нормална и обстановката в тима е добра.

 

Както е известно през последните дни в медийното пространство излязоха редица информации, според които Касияс и Роналдо са в обтегнати отношения, но вратарят отрече тези слухове.

 

"Има хора, които се опитват да всяват напрежение в нашия тим, но ние няма да се поддадем на подобни провокации," заяви Касияс.

 

"Нямам никакъв конфликт с Роналдо. Тий е прекрасно момче и никога не е влизав д конфронтация, с който и да е било от отбора. Атмосферата в съблекалнята на Реал Мадрид е добра и ние сме задружен и сплотен колектив," каза още Икер Касияс.