Касияс: Имаме нужда от пълни трибуни срещу Лион

галерия:

снимка: AP

Вратарят на Реал Мадрид Икер Касия призова феновете на тима да напълнят трибуните на "Сантяго Бернабеу" в предстоящия 1/8 финален сблъсък реванш от Шампионската лига с Лион. Първата среща във Франция завърши при равенство 1:1 и сега в Кралския клуб са решени да всичко в името на това, да прескочат в следващата фаза на надпреварата.

 

"Искаме хората да дойдат на стадиона и да ни подкрепят. Имаме нужда от подкрепата на феновете. Заедно можем да отстраним Лион," заяви Касияс.

 

"Французите са труден съперник, но ние сме длъжни да прескочим 1/8 финалната фаза. Представяме се чудесно пред собствена публика и се надявам да нямаме особени проблеми срещу Лион," продължи стражът на Реал Мадрид.

 

"Победата над Еркулес бе задължителна и се радвам, че взехме 3-те точки. Бензема показва страхотна форма и ще разчитаме много на неговия голов нюх в предстоящите ни срещи," допълни Касияс.