
Световната номер 1 в женския тенис Каролине Возняцки довери, че не възнамерява да си поставя каквито да е крайни срокове по отношение на евентуална нейна първа титла от Големия шлем.
Датчанката вече води подготовка за започващия през този месец "Ауйстрейлиън Оупън", който ще й предостави нов шанс да запише победа в някой от четирите най-големи турнири в света на тениса.
Говорейки пред репортери в Хонг Конг, където Возняцки се намира за участие в демонстративен турнир, 20-годишната тенисистка изрази увереност, че няма да позволи на напрежението и нетърпението да я завладеят из основи.
"Разбира се, че искам да спечеля титла от Големия шлем. Дали това ще се случи през тази година? Никой не знае", коментира Возняцки.
"Ще се потрудя здраво и ще дам всичко от себе си, за да се случи. Нямам претенции относно това кой турнир искам да спечеля. Ще бъде много щастлива, ако триумфирам в надпревара от Шлема, но не си поставям и срокове за това".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ