
снимка:
БГНЕС
Крилото на Денвър Нъгетс Кармело Антъни изравни рекорда на НБА за най-много точки в една четвърт, отбелязвайки 33 точки в третата част на мача на неговия тим с Минесота Тимбърулвс, спечелен от Денвър със 116:105.
Така Антъни изравни постижението на Джордж Гервин от 1978 година с екипа на Сан Антонио Спърс.
"Изобщо не съм се замислял, бях се вглъбил в битката на игрището", споделя Антъни пред репортери.
"Не съм се чувствал толкова доволен от себе си от много време насам", добави звездата на Денвър.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ