Карлос Вела в групата за мача с Юнайтед

снимка: virginmedia.com

Мексиканският нападател на Арсенал Карлос Вела отпътува днес за Манчестър за утрешния мач на "топчиите" с Манчестър Юнайтед в полуфиналната фаза на турнира шампионска лига. Младият голмайстор прекара един ден под карантина, заради избухналата наскоро пандемия от свински грип.

 

20-годишният вела бе изключен от тренировъчните занятия на тима вчера, защото преди седмица е бил посетен от приятели от Мексико.

 

Мексико е огнището на заразата, а мениджърът на Арсенал Арсен Венгер коментира следното: "Явно проблемът е сериозен, тъй като ни накараха да го сложим под карантина. Всичко обаче е наред и момчето получи разрешение да тренира и да играе."