
Мексиканският нападател на Арсенал Карлос Вела отпътува днес за Манчестър за утрешния мач на "топчиите" с Манчестър Юнайтед в полуфиналната фаза на турнира шампионска лига. Младият голмайстор прекара един ден под карантина, заради избухналата наскоро пандемия от свински грип.
20-годишният вела бе изключен от тренировъчните занятия на тима вчера, защото преди седмица е бил посетен от приятели от Мексико.
Мексико е огнището на заразата, а мениджърът на Арсенал Арсен Венгер коментира следното: "Явно проблемът е сериозен, тъй като ни накараха да го сложим под карантина. Всичко обаче е наред и момчето получи разрешение да тренира и да играе."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ