Карлос Тевес: Вече се виждам със световна титла

галерия:

снимка: ройтерс

Нападателят на Аржентина Карлос Тевес заяви, че и за секунда не си е помислил, че тимът му ще загуби от Германия на 1/4-финалите на Световното първенство в ЮАР. 26-годишният играч на Манчестър Сити вкара първите си два гола на Мондиала в 1/8-финала срещу Мексико, който "гаучосите" спечелиха с 3:1.

 

"Защо да не мисля, че можем да станем шампиони. Всяка нощ го правя. Не мога да си представя да отпаднем и да не се борим за трофея. За секунда не съм и помисля за подобен вариант.

 

Аз играя за феновете. Хвърлям се за всяка топка и давам всичко от себе си, докато съм на терена. Надявам се с помощта на съотборниците ми да успеем да ги зарадваме и да станем световни шампиони", сподели Тевес.