
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед изказа своите надежди за следващите мачове на отбора. Той вярва, че разочароващите загуби срещу Ливърпул и Фулъм са останали в миналото и че отборът ще се завърне по-силен и готов за титлата.
Полузащитникът е обнадежден също и за предстоящия сблъсък на „червените дяволи" с Астън Вила в неделя на Олд Трафорд.
„Ние направихме толкова много мачове без загуба в лигата и след като това се случи, това беше като малък шок в системата. Но все пак през целия сезон губиш мачове, рядко се случва да не загубиш. Трябва да се възстановим, правили сме го преди, ще го направим още веднъж", казва Карик.
Той похвали също и феновете на отбора, като каза, че те винаги стоят зад отбора каквото и да се случи.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ