Капитанът: По-надолу няма накъде

галерия:

снимка: Булфото

Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев призна, че "червените" са стигнали дъното в представянето си през този сезон.

 

Днес "армейците" инкасираха трета загуба от три срещи в Лига Европа тази година, губейки с 0:2 от Рапид Виена на ст. "Васил Левски". Янчев пък призна, че положението в лагера на ЦСКА е повече от тежко.


"По-надолу няма как да стигнем. Самочувствието в отбора е доста ниско и само победа по най-бързия начин може да ни върне на правилния път. Нещата просто не се получават при нас и положението става все по-тежко", заяви халфът.

 

"Не искам да взимам отношение в конфликта между феновете и ръководството, но въпреки трудните времена, привържениците и днес бяха на стадиона и ни подкрепяха, благодаря им", добави Янчев.