
Капитанът на Астън Вила Рио Кокър изглеждаше недоволен след снощната загуба на отбора му с 1:3 от Хамбургер и заяви, че няма оправдание за тази загуба.
„Приемаме резултата много тежко, защото никой не обича да губи, така сме научени в този клуб. Много сме разочаровани, тук сме, за да печелим мачове, независимо срещу кой отбор се изправяме. Имаме стандарти и трябва да ги изпълняваме. Сами се победихме, защото допуснахме много леки голове. Все пак съм доволен от това, че преминахме групата и влязохме сред 32-та участника в следващата фаза. Там ще видите един много по-силен Астън Вила. Разочарован съм за хората, които пропътуваха цялото това разстояние, за да ни подкрепят." заяви Кокър.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ