Капитанът на Рейнджърс: Бяхме обрани

Ден след вчерашното равенство на Глазгоу Рейнджърс - 1:1 със състава на Хибърниън, капитанът на състава Дейвид Уиър реагира бурно срещу съдийството на срещата.


Тогава гол на Начо Ново не бе признат от страничния рефер Мартин Крайънс, който отсъди че топката не е преминала голлинията на вратата на домакините от Хибс. Това равенство прати Рейнджърс зад "вечния враг" Селтик в класирането на шотландската Висша лига.


"Мога открито да заявя, че бяхме обрани", сподели Уиър.


„Но това беше само едно от разочарованията за нас в мача. Главното разочарование си остава това, че не успяхме да вземем жизнено важните за нас три точки. През второто полувреме имахме редица добри шансове за попадение, които не съумяхме да реализираме", завърши защитникът.