Капитанът на Лацио Стефано Маури е доволен след драматичната победа над Удинезе

галерия:

Капитанът на Лацио Стефано Маури е доволен от драматичната победа с 3:2 над тима на Удинезе.

 

Според футболиста римският тим затваря по сполучлив начин година и това е добра предпоставка за още по-добри резултати през 2011 година.

 

"Това беше един странен мач. Все пак съм доволен от волята, която показахме и мисля, че тази победа се дължи на нашия характер," заяви Маури пред SkySport.

 

"След успеха се намираме на 3 точки от лидера в класирането и като се имат предвид трудностите, които имахме, мисля, че завършваме годината по-добър начин," каза още капитанът на "римските отли".