Капитанът на Атлетико иска 3 точки срещу Реал Мадрид

галерия:

Капитанът на Атлетико Мадрид Антонио Лопес заяви, че иска всичките 3 точки в мадридското дерби с Реал през уикенда.

 

„Не се страхувам да се изправя срещу Реал Мадрид. Мачовете с тях винаги са много приятни, а сега очакваме резултат, различен от тези в последните години", каза Лопес пред официалния сайт на „дюшекчиите".

 

„Ще дадем всичко от себе си, за да победим. Не ме интересува какво мислят от Реал - аз просто искам да спечелим 3 точки от мача с тях", добави капитанът на Атлетико Мадрид.

 

Атлетико гостува на „Сантяго Бернабеу" през уикенда, като преди това играе с Атлетик Билбао в междинен кръг от Примера Дивисион.