
Селекционерът на английския национален отбор по футбол Фабио Капело най-после се извини на английските фенове. При първото си публично появяване след провала на Мондиал 2010, Капело се извини за слабите изяви на тима в ЮАР.
Италианецът призна, че е очаквал да бъде уволнен, след отпадането.
"Искам само да се извиня на феновете, които ни подкрепяха в Южна Африка. Знам, че те отделиха много време и средства, но сега е време да гледаме напред, към Европейското първенство. Възможно е да бъдем освиркани в сряда, но ние се нуждаем от подкрепата им", надяваше се Капело.
"Ако от Футболната Асоциация бяха решили да ме уволнят, щях да разбера решението им," добави Капело.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ