
Селекционерът на Англия Фабио Капело оправда неизвикването на Джо Коул в състава за приятелската среща с Египет, заявявайки че халфът има „проблеми". До момента през сезона Коул рядко влиза в игра за клубния си тим Челси, като мениджърът Карло Анчелоти го пуска най-често като резерва.
Освен това, Коул пропусна по-голямата част от първия полусезон заради проблеми с коляното. Според Капело, именно лошата форма на Коул и причина той да не попадне в неговите планове. „Коул не игра срещу Интер в Шампионската лига и в момента не се намира в добър момент", заяви италианският специалист.
„В Челси предпочитат Даниел Стъридж пред него. Коул определено изпитва някакви проблеми и не е играча, който помня от последните му мачове с Англия", каза още Капело.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ