Канаваро също поздрави Барселона

След снощната загуба на Реал (Мадрид) от Виляреал, която направи Барселона шампион на Испания за 19-ти път, италианският защитник на "Белия балет" Фабио Канаваро също изказа своите поздравления към Барса.

 

"Имахме много проблеми и те ни струваха точки, а Барселона бяха късметлии по отношение на контузиите. Въпреки това, поздравявам ги за фантастичния сезон", сподели италианецът.


Той беше попитан и за коментара му за финала в Шампионската лига.


"За мен не е от особено значение дали Барселона ще спечелят требъл, но им пожелавам успех, защото го заслужават."