
Полузащитникът на италианския гранд Ювентус Мауро Каморанези е получил контузия при снощната победа на "бианконерите" с 4:0 над гостуващия Реджина.
Аржентинецът падна лошо на рамото си още през първото полувреме, но се справи с болката и продължи да играе като дори отбеляза гол. Въпреки това Каморанези бе заменен на почивката от Марко Маркиони и се очаква аржентинският футболист да мине на скенер утре сутринта.
Първоначалните диагнози сочат към разместване на костта и ако бъдат потвърдени играчът на Юве ще трябва да прекара в лазарета следващите три седмици. Това няма да е добра новина за наставникът на "бианконерите" Клаудио Раниери, тъй като специалистът вече работи без услугите на титулярния страж Джанлуиджи Буфон и френския голмайстор Давид Трезеге.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ