Камбуров откачи, опита да убие съдията (ВИДЕО)

снимка: lokomotivpd.com

Лидерът и капитан на Локомотив (Пловдив) Мартин Камбуров със сигурност не помогна на отбора си в гостуването на Славия, което „смърфовете“ загубиха с 0:3. В края на първата част, при резултат 1:0 за домакините, съдията Георги Димитров отсъди дузпа за игра с ръка на Пламен Крумов, която вбеси футболистите, треньорите и ръководителите на Локо.

Това обаче не обяснява постъпката на Камбуров в последните секунди на първата част. При изпълнението на център след реализираната дузпа от Матьо Мансе нападателят на „смърфовете“ реши да си изкара гнева на съдията и по безумен начин изрита топката с всички сили в тялото на Димитров.

Реферът моментално показа директен червен картон на Камбуров, който в началото опита да замаже положението с обяснение, че е искал да подаде на свой съотборник, но в крайна сметка без много протести напусна преждевременно играта.