Калоян Чакъров ще води Етър срещу Миньор

снимка: etar1924.com

Калоян Чакъров ще води Етър в неделния мач с Миньор (Перник), съобщиха от ръководството на клуба. Досегашният помощник на Цанко Цветанов и треньор на вратарите ще бъде начело до назначаването на нов старши треньор, а негови асистенти ще са Марин Стефанов и Стефан Ангелов.

"Калоян Чакъров с другите двама помощници ще са начело на Етър в неделния мач. Имаме им пълно доверие и очакваме победа в предстоящата важна среща. Те ще водят тима до назначаването на нов наставник", заяви изпълнителният директор Ендер Дурмушев.

Sporta.bg припомня, че Цанко Цветанов беше уволнен дисциплинарно от поста старши треньор на Етър преди няколко дни заради слаби резултати и уронване на престижа на клуба.

Победа с 2:1 постигнаха вчера етърци като гости на Видима-Раковски в контролна среща, играна в Севлиево, където тимът за пръв път бе воден от Чакъров.

Домакините откриха с гол на Християн Кожухаров, но Красен Трифонов изравни, а отново той до почивката вкара и второ попадение. Треньорите на двата тима пуснаха в игра по два различни отбора през двете полувремена, за да видят състоянието на наличните футболисти.