Калиакра продължава без загуба в Б група

Калиакра (Каварна) победи като гост Раковски 2011 с 2:1 в петия кръг от първенството на "Б"-футболна група и продължава да е без загуба от началото на шампионата.

През целия мач възпитаниците на Левент Аврамов диктуваха събитията на стадион "Г. С. Раковски" и заслужено си отпътуваха с трите точки. Резултата за Калиакра откри Георги Христов с глава след изпълнение на ъглов удар в пеналта на Раковски 2011 - 0:1.

Две минути след почивката Латин Венков удвои преднината за тима от Каварна, отново с глава и изпълнение на ъглов удар. Гостите имаха възможност да постигнат и по-внушителна победа, но Иван Петков и Александър Василев пропуснаха да се разпишат от чиста позиция.

Почетния гол за отбора от град Раковски вкара след разбъркване пред вратата на гостите Венцислав Гюзелев в 55-ата минута на мача.