Кака: Загубата на Милан е добре дошла за нас

снимка: uefa.com

Полузащитникът на Реал Мадрид Кака заяви, че изненадващата загуба на Милан от Цюрих е добре дошла за неговия тим. Както е известно двата европейски гранда са в група C на Шампионската лига.

 

"За нас е добре, че те са загубили, понеже сме на първо място и ни предстоят две срещи с Милан. Нашата цел е да се класираме на първо място в групата," заяви бразилският плеймейкър.

 

Кака отбеляза втория гол при победата с 3:0 над Олимпик Марсилия вчера, а Кристиано Роналдо реализира другите два гола.

 

"Двубоят не беше много лесен за нас. Първата част бе трудна, но с малко търпение и гола на Кристиано нещата станаха по-лесни."