
снимка:
uefa.com
Полузащитникът на Реал Мадрид Кака заяви, че изненадващата загуба на Милан от Цюрих е добре дошла за неговия тим. Както е известно двата европейски гранда са в група C на Шампионската лига.
"За нас е добре, че те са загубили, понеже сме на първо място и ни предстоят две срещи с Милан. Нашата цел е да се класираме на първо място в групата," заяви бразилският плеймейкър.
Кака отбеляза втория гол при победата с 3:0 над Олимпик Марсилия вчера, а Кристиано Роналдо реализира другите два гола.
"Двубоят не беше много лесен за нас. Първата част бе трудна, но с малко търпение и гола на Кристиано нещата станаха по-лесни."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ