
снимка:
БГНЕС
Плеймейкърът на Милан Кака най-вероятно ще може да играе в двубоя на "росонерите" с Дженоа от Серия А през този уикенд, тъй като се възстанови от травмата в коляното.
Играчът пропусна първия мач на своя отбор за сезона, тъй като имаше травма в лявото коляно и претърпя операция през юни. Сега обаче бразилският национал ще се завърне на терена за мача с Дженоа. Кака взе участие през второто полувреме в контролата с швейцарския Лугано, която се игра вчера.
След спаринга с швейцарците футболистът заяви: "Не усещам никаква болка и най-важното нещо е, че най-вероятно ще участвам в мача с Дженоа".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ